CNC stroje

skipmenu
Alfatech Nitra, s.r.o
 
Výkon, kvalita, spoľahlivosť
za výborné ceny
preview_js
or(new)_vt-x200-2nd-spindle-machining2-156
saxis-machining-orez.2
victor_x2002-156
Novinky
VC-G135

                       

Nájdete nás na facebooku

Nachádzate sa :

tomenu

Na našej webstránke CNC stroje si Vám dovoľujeme predstaviť moderné CNC stroje - technologické zariadenia, ktoré naša spoločnosť realizuje na trhu Slovenskej republiky už 20 rokov.

Ponúkame Vám vysokokvalitné CNC stroje - produkty zahraničných výrobcov, ktoré spĺňajú požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

 

 
or_vturn-a20cv-(door-open)2-transparentneFirma VICTOR Taichung Machinery Works, Co, Ltd. (Taiwan), je už dlhodobo vedúcou spoločnosťou, ktorá vyrába trieskové obrábacie CNC stroje so 60-ročnými skúsenosťami. Vypracovala na čelo v silnej taiwanskej konkurencii.  Výrobná produkcia CNC strojov predstavuje cca 165 ks/mesiac.
 

CNC stroje VICTOR

sústružnícke a frézovacie centrá sa vyznačujú vysokou kvalitou, presnosťou a dlhodobou spoľahlivosťou u užívateľov a dobrou cenou. Mnohé z týchto typov cnc strojov možno porovnať k špičkovým typom CNC strojom od popredných japonských výrobcov.

CNC stroje sú začlenené do viacerých typových rád podľa svojho využitia od jednoduchších – ekonomických strojov s potrebou minimálneho priestoru po prepracovanejšie a väčšie typy s bohatou výbavou aj pre najnáročnejšie viacosové obrábanie.

CNC sústruhy CNC frézovacie centrá Multifunkčné CNC stroje

Vturn NP
Vturn
Vturn II
Vturn A
Vturn V
Vturn P

Vcenter 55 / 70
Vcenter – 85 / 102 ABC
Vcenter – 110 / 130 / 145 / 165
Vcenter – 205
Vcenter – A72 / A85 / A110 / A130
Vcenter – H400 / H500
Vcenter – H630 / H1000
Vcenter -  P76 / P106 / P136

Vcenter – AX800
Vturn – X200
Vturn - Q200

Nová generácia z rady CNC sústruhov, model Vturn-X200 a z frézovacích centier model VC-AX800 svojimi výbornými technickými parametrami spĺňa aj tie najnáročnejšie podmienky výroby a reaguje  na súčasné vývojové trendy v oblasti obrábacích strojov a požiadavky zákazníkov po stále rýchlejších, presných a výkonných obrábacích strojoch.

Na požiadanie je pre všetky cnc stroje možná výmena farby dverí zo štandardnej oranžovej na tmavomodrú alebo sivú. Firma VICTOR vybavuje všetky svoje cnc stroje predovšetkým riadiacim systémom FANUC, resp. Heidenhain.
 

 
logo-femco-transparent

 

CNC Stroje FEMCO

 
bmc-250t-transparent
Firma FEMCO (Far East Machinery, Co. Ltd, Taiwan) je jedným z najvýznamnejších taiwanských výrobcov vo výrobe obrábacích strojov, predovšetkým pre CNC horizontálne  vyvŕtavacie stroje.

Vysoká kvalita prevedenia všetkých cnc modelov a dlhodobá spoľahlivosť sú predpokladom toho, že CNC horizontálne vyvŕtavacie stroje FEMCO sú považované za silných konkurentov známych európskych výrobcov týchto typov CNC strojov. Výborné parametre predurčujú tieto horizontálne vyvŕtavačky pre sériovú výrobu veľkých a technicky náročných dielcov.

Výbornú kvalitu a výkonnosť tiež potvrdzuje získanie Ceny za najvyšší prínos vo výskume a inováciách v oblasti výroby obrábacích strojov na Taiwane pre vystavovaný model BMC-250T, ktorá bola udelená počas medzinárodného strojárskeho veľtrhu TIMTOS na Taiwane.

Okrem horizonálnych vyvŕtavačiek ponúka firma FEMCO plne 5-osé CNC stroje - frézovacie centrá F5X-630 s plynulým riadením všetkých 5 osí s otočným a naklápacím stolom integrovaným priamo v stroji, čím sa umožňuje výroba veľmi zložitých tvarových plôch a kriviek. Nový model F5X-630L má rovnakú koncepciu, avšak navyše ponúka i možnosť sústruženia.
 
CNC horizontálne vyvŕtavačky Plne 5-osé CNC frézovacie centrá 

BMC-110T / BMC-250T (s pohyblivým stojanom a pevným stolom)

BMC-110R / BMC-135R (s pevným stojanom a pohyblivým stolom)

BMC-110FT (rada horizontiek s využitím tvarového frézovania)
 
 

F5X-630L
Pripravuje sa !
 

 

  
tomenu