CNC stroje FEMCO

skipmenu
Alfatech Nitra, s.r.o
 
Výkon, kvalita, spoľahlivosť
za výborné ceny
preview_js
or(new)_vt-x200-2nd-spindle-machining2-156
saxis-machining-orez.2
victor_x2002-156

tomenu
 
logo-femco
 
bmc-250t-transparent
Firma FEMCO (Far East Machinery, Co. Ltd, Taiwan) je jedným z najvýznamnejších taiwanských výrobcov vo výrobe obrábacích strojov, predovšetkým pre CNC horizontálne  vyvŕtavacie stroje.

Vysoká kvalita prevedenia všetkých CNCnc modelov a dlhodobá spoľahlivosť sú predpokladom toho, že CNC horizontálne vyvŕtavacie stroje FEMCO sú považované za silných konkurentov známych európskych výrobcov týchto typov CNC strojov. Výborné parametre predurčujú tieto horizontálne vyvŕtavačky pre sériovú výrobu veľkých a technicky náročných dielcov.
 

Výbornú kvalitu a výkonnosť tiež potvrdzuje získanie Ceny za najvyšší prínos vo výskume a inováciách v oblasti výroby obrábacích strojov na Taiwane pre vystavovaný model BMC-250T, ktorá bola udelená počas medzinárodného strojárskeho veľtrhu TIMTOS na Taiwane.

Okrem horizonálnych vyvŕtavačiek ponúka firma FEMCO plne 5-osé CNC stroje - frézovacie centrá F5X-630 s plynulým riadením všetkých 5 osí s otočným a naklápacím stolom integrovaným priamo v stroji, čím sa umožňuje výroba veľmi zložitých tvarových plôch a kriviek. Nový model F5X-630L má rovnakú koncepciu, avšak navyše ponúka i možnosť sústruženia.
 

CNC horizontálne vyvŕtavačky Plne 5-osé CNC frézovacie centrá 

BMC-110T / BMC-250T (s pohyblivým stojanom a pevným stolom)

BMC-110R / BMC-135R (s pevným stojanom a pohyblivým stolom)

BMC-110FT (rada horizontiek s využitím tvarového frézovania)
 
 

F5X-630L
Pripravuje sa !
 
tomenu