O nás

skipmenu
Alfatech Nitra, s.r.o
 
Výkon, kvalita, spoľahlivosť
za výborné ceny
preview_js
or(new)_vt-x200-2nd-spindle-machining2-156
saxis-machining-orez.2
victor_x2002-156
Novinky
VC-G135

                       

Nájdete nás na facebooku

Nachádzate sa :

tomenu
 
Vážený obchodný partner,
 
dovoľujeme si Vám predstaviť moderné technologické zariadenia, CNC stroje, ktoré naša spoločnosť realizuje na trhu Slovenskej republiky už 15 rokov. Od počiatku našej činnosti ponúkame vysokokvalitné produkty zahraničných výrobcov, ktoré spĺňajú požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Hlavnú zložku nášho produktového radu tvorí predaj horizontálnych a vertikálnych CNC strojov zn. VICTOR (od taiwanského lídra firmy Victor Taichung Machinery Works, Co.Ltd),  kde sme výhradnými zástupcami pre Slovenskú republiku a Českú republiku, CNC horizontálnych vyvŕtavačiek a plne 5-osých vertikálnych centier zn. FEMCO,  predaj lineárneho odmeriavania ako aj široká škála strojného príslušenstva VERTEX.

CNC stroje fy VICTOR sú zaradené do viacerých radov od jednoduchších - ekonomických strojov s potrebou minimálneho priestoru, po prepracovanejšie a väčšie typy s bohatou výbavou aj pre najnáročnejšie viacosové obrábanie.

Pre zvýšenie technologickej úrovne a produktivity práce starších strojov ponúkame digitálne optické lineárne odmeriavanie polôh, s predajom a inštaláciou ktorých máme bohaté skúsenosti.

Pre uvedené komodity zabezpečujeme inštaláciu, montáž ako aj záručný a pozáručný servis.

Veríme, že si z našej bohatej ponuky strojných zariadení vyberiete model spĺňajúci všetky Vaše výrobné požiadavky.

tomenu